Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak właśnie wygląda ekipa PO-PSL w Krusie
nie obrażaj chamie pracowników bo większości do pięt nie dorastasz, ale przykład w arimr jeżeli wójta nieudacznika ludzie nie wybrali to na kierownika agencji Pis wsadził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo rolnicy ocenią zmiany ''Na dobre ''czy'' na złe''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre Strach przed zwolnieniami jest największy w rodzinach, w których jeden z małżonków pracuje w KRUS, a drugi w Agencji. – Jeśli oboje stracą pracę, to z czego utrzymają dzieci – pyta inny z KIEROWNIKÓW :) Jeżeli oboje byli kierownikami to myślę przez 8 lat to myślę, że nie muszą martwić się o wychowanie dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam głębokie przekonanie, że to nie jest koniec zwolnień – mówi. – Myślę, że w przypadku odwołanych osób decydowała ocena polityczna, a nie merytoryczna. A więc najgorsza z możliwych - a cużeś gościu robił 8 lat temu. czy zwolnieni dyr., kierownicy, z-ca byli z pisu? czy z popsl? jak kuba bogu tak bóg kubie. tyle w temacie
Tak to prawda bo PO i PSL tworzyli koalicję wygrali wybory , dyrektorzy kierownicy,z-cy z PIS-u utracili stanowiska na nie pracę ,a jest to zasadnicza różnica,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Czas na audyt w gminach, powiatach i starostwach. To będzie wycie!
 wycie to będzie ,jak do ciebie dojdzie że jesteś debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile mogą zarabiać kierownicy i dyrektorzy z nadania pis? Można to jakoś sprawdzić? Ciekawi mnie czy rzeczywiście jest to "lepsza zmiana" czy tylko dorwać się do koryta?. PO i PSL mogą uczyć się od PiS jak się robi dobrą zmianę. Nowa pajęczyna.
Czas pokaże, ja znam niektórych osobiście, i mozesz mi wierzyć prości w działaniu, zdecydowani w przekonaniu dobrzy patrioci. Owszem czas pokaże, dlatego nie przeszkadzajcie a pomóżcie by sciana wschodnia tak mocną była jak warsiawka i zachód. Jak na ta ocene nie zasłużą , nie dadzą rady , to przyjdą wybory i ch się zmieni, a ż do skutku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   wycie to będzie ,jak do ciebie dojdzie że jesteś debil
Już jest, wystarczy popatrzeć po KODpodskokach, nie mam nic przeciw uprawianiu sportu, ale jak babcie tam śmigają do góry a potem do lekarza dopchać się nie można bo wszystkie one z pochodu do lekarskiek przychodni idą....Ech te baby....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda bo PO i PSL tworzyli koalicję wygrali wybory , dyrektorzy kierownicy,z-cy z PIS-u utracili stanowiska na nie pracę ,a jest to zasadnicza różnica,
Nie pisz jakbyś był z innej orbity...co ci po gospodarowaniu nawet najlepszego prezesa czy dyrektora gdy kasa nie idzie do zakładu tylko do jego kieszeni i pociotków. Pisaliśmy otym przy zmianach w stadninach koni...i co? Jest już nakaz prokuratorski i mądraliny bekną za korupcję i niegospodarność. Takich to wy tam na wschodzie specjalistów macie na pęczki, tylko zieleniak otwierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...